لغت سرامیک از کلمه یونانی کراموس به معنی سفال یا گل پخته شده گرفته شده است.باستان شناسان دریافتند که بشر اولیه در حدود 2400 سال قبل از میلاد اقدام بساخت سرامیک می کرده است این سرامیکها در چکسلواکی سابق یافت شده و بشکل حیوانات یا پیکره انسان و تخته صاف و توپ بوده است.
این سرامیک ها را از چربی حیوانات بهمراه استخوان آن و خاکستر استخوان و مقداری خاک رس ریز دانه می ساختند و بعد از شکل دادن آن را دردمایی حدود 500 تا 800 درجه سانتیگراد در کوره های گنبدی شکل می پختند.
در حال حاضر با توجه به ترقی ساخت و ساز در سالهای اخیر و رشد قابل ملاحظه در کارخانجات کاشی و سرامیک داخلی فروشگاه کاوه با 32 سال سابقه کار و رسالت خدمت رسانی هرچه بهتر به مصرف کنندگان محترم و با بهرمندی از همکاری کارخانجات ممتاز داخلی نظیر گلدیس کاشی ، سرامیک البرز ، امرتات سرام ، کاشی پارس میداس و کاشی کلاسیک در بخش کاشی و سرامیک ، وان و جکوزی پرشین استاندارد در بخش وان و سونا ودر بخش شیر آلات گروهه آلمان ،آرمال ، KWC و کسری که همگی از پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا برخوردارند ،آمادگی خود را جهت معرفی و فروش محصولات ذکر شده به مصرف کنندگان گرامی اعلام می دارد.
این مجموعه مفتخر است که در این دنیای کنونی که تکرار حاکم می باشد و فرصت برای اندیشیدن و فکر کردن به نوع روند زندگی و ایجاد تغییرات در آن به ندرت یافت می گردد شما عزیزان را با گلچینی از برترینها به شیوه ای نوین و شگفت از تفکر دعوت کند که همانا متفاوت اندیشیدن است.
به امید روزی که این نوع نگرش بتواند در تمامی وجود زندگیتان نمایان گردد و ما نیز بتوانیم با ارائه خدماتی نوین گامی در راستای رضایت هرچه بیشتر همراهانمان برداریم.

نوشتن دیدگاه