کاشی ویسنته

نتایج 1 تا 25 از کل 25 نتیجه

کاشی ویسنته
در قدیم الایام شناخته شدن و قدیمی بودن در یک بازار نشان از تخصص و کاربلد بود و مشتری ها فقط به قدیمی های بازار اعتماد داشتند؛ اما در دنیای امروزه چنین چیزی تقریبا مفهوم خود را از دست داده است. مشتری های این روزها بیشتر به زیبایی و کیفیت کار اهمیت می دهند. شرکت کاشی ویسنته از جمله شرکت های جدید در حوزه تولید کاشی و سرامیک است. این برند جدید ایرانی یا استفاده از بهترین و به روزترین تکنولوژی های روز دنیا در عرصه کاشی و سرامیک محصولاتی با کیفیت و در عین حال زیبا و شیکی را طراحی و تولید کرده است.

نوآوری در محصولات شرکت کاشی ویسنته

نوآوری در محصولات شرکت کاشی ویسنته

ویسنته برای طراحی محصولات خود از طبیعت الهام زیبایی گرفته تا استفاده از آن درهر مکانی به بیننده حس آرامش را القا کند. این برند جدید با نگاهی جدید و نو از دید جوانان به نوآوری و خلاقیتی جدید در این بازار رسیده است. شرکت کاشی و سرامیک ویسنته در این راستا تیمی را برای تحقیق و توسعه قرار داده، زیرا که می داند این دو کلید اصلی نوآوری اصولی هستند. این تیم با الهام گرفتن از طبیعت و جستجوهای فراوان محصولی منحصر به فرد را خلق می کنند تا نگاه همه را به خود جلب کند. این شرکت همواره به تحقیق توسعه خود ادامه داده تا همگام با مد روز و نیازهای بازار باشد.
هدف ویسنته همراه بودن با مد روز و نیازهای بازار نبوده، هدف او رهبری و پیشرو بودن در این صنعت است. او تعهدی نانوشته با تک تک مشتری های این بازار دارد که محصولی متناسب با سلیقه تک تک آنها طراحی کند. این تعهد روزافزون ویسنته به توسعه دانش فنی برای نوآوری و طراحی آثار منحصر به فرد است که منجر به ایجاد میراثی با پایه و اساس خلق محصولات منحصربه‌فرد است. علاوه بر این، این تعهد باعث ساخت محصولات جدید و خلق آثار جدید و در عین حال حرفه ای شده است.

کیفیت در محصولات شرکت کاشی و سرامیک ویسنته

کیفیت در محصولات شرکت کاشی و سرامیک ویسنته

پایه و اساس هر شرکت بر اساس کیفیت محصولات تولیدی او تعیین می شود. شرکت کاشی و سرامیک ویسنته علاوه بر زیبایی ظاهری به محصول به کیفیت آن نیز اهمیت می دهد. او برای شناخته شدن و جلب اعتماد مشتری ها بجای هزینه های گزاف در زمینه تبلیغات و ... این هزینه را صرف تولید محصولات کرده که از لحاظ کیفیت در بازار کم نظیر هستند. برای او به دست آوردن اعتماد مشتری ها از هر چیزی مهم تر است و راه این جلب اعتماد را تولید محصولات با کیفیت می داند.
به همین دلیل در شرکت کاشی و سرامیک ویسنته کیفیت مفهومی جدید پیدا کرده و به 3 بعد تقسیم شده است:

  • کیفیت محصول
  • کیفیت فرآیند
  • کیفیت خدمات

شرکت برای تولید این محصولات در این 3 بعد کیفیت، از هیچ هزینه ای دریغ نکرده و از دستگاه های خط تولید گرفته تا مواد اولیه، بهترین را تهیه نموده اند. ویسنته کیفیتی فراتر از انتظارات و مشتری های خود را تضمین می کند. این شرکت از تمام استاندردهای داخلی و بین المللی در این راه کمک گرفته تا زیر قول خود نزند.