سرامیک آرتما

نتایج 1 تا 32 از کل 48 نتیجه

آرتما سرامیک
شرکت کاشی آرتما بیش از 10 سال پیش با هدف تولید کاشی و سرامیک های با کیفیت و عرضه آن به بازار به صورت مستقل شروع به فعالیت کرده است. هدف شرکت آرتما حضور در بازار نبوده، هدف او رهبری بازار با ارائه محصولات با کیفیت و طراحی های زیبا و چشم نواز و ارائه خدمات تخصصی است. شرکت آرتما برای رسیدن به این هدف، از همان ابتدای کار بصورت کاملا حرفه ای با افراد متخصص و با استفاده از آخرین و به روزترین تکنولوژی های دنیا کار خود را آغاز کرد.
آرتما برای تولید محصولات باکیفیت از هزینه کردن برای خرید مواد اولیه بسیار باکیفیت دریغ نمی کند و به صورت تخصصی به تولید کاشی های پرسلانی لعابدار می پردازد. شرکت کاشی آرتما یکی از شناخته شده ترین برندها در تولید انواع کاشی ها و سرامیک های پرسلانی و لعاب دار در ایران به شمار می رود. این شرکت برای پیشگام بودن در این بازار، نوآوری و خلاقیت را چاشنی طراحی محصولات خود کرده و برای تولید محصولاتش از بهترین مواد اولیه بهره گرفته است. همچنین در این سالهای فعالیت بر تجارب خود افزوده و از تجربه ها برای تولید محصول بهتر کمک گرفته است.
محصولات آرتما همیشه متمایز از دیگر محصولات موجود در بازار سرامیک و کاشی بوده و هست. آنها با استفاده از سه عنصر تجربه، خلاقیت و مهارت محصولاتی کم نظیر را تولید و روانه بازار می کنند. خوشبختانه امروزه شرکت کاشی پارس طیف وسیعی از نیازهای کاشی و سرامیک را در انواع سایزها، طرح ها، رنگ ها و سطوح فراروی بازار و مشتریان را تامین می کند.

هدف شرکت کاشی آرتما
هدف شرکت کاشی آرتما

هرکسی از شروع کاری هدفی دارد؛ شرکت آرتما سرامیک هم هنگام شروع فعالیت دو هدف را برای خود قرار داد: خلق آثار بی نظیر و متفاوت. او این تفاوت و یی نظیری را هم از لحاظ کیفیت و هم از لحاظ طراحی در نظر گرفته است و در این راستا از خرید بهترین و به روزترین تکنولوژی ها و دستگاه های دنیا و همچنین کمک گرفتن از متخصصان، دریغ نکرده است. آرتما سرامیک موفق به تولید محصولاتی شده که با نمونه های خارجی کاملا برابرند و هیچ از آنها کم ندارند، و در عین حال از لحاظ قیمتی به نفع جیب مشتری هاست.
کاشی ها و سرامیک های خارجی هنگام ورود به کشور به دلیل پرداخت هزینه گمرک، مالیات و دیگر هزینه هایی که فرد می پردازد، بالا هستند؛ علاوه بر این قیمت ارز جهانی نیز نوسانات زیادی دارد و بر قیمت محصولات وارداتی تاثیر زیادی دارد. محصولات آرتما با داشتن همان کیفیت و حتی بهتر از آن، این هزینه های اضافی را ندارند و مناسب با توان مالی اغلب مشتری های بازار است.
شرکت کاشی آرتما همیشه بر آن بوده است تا در بازار هدف خود پیشگام و رهبر باشد، نه یک تاثیرگیرنده. او برای رسیدن به اهداف خود همیشه در تلاش است و ثانیه ای برای راضی نگاه داشتن مشتری های خود فروگذار نبوده است.

نوآوری و خلاقیت در محصولات آرتما سرامیک

نوآوری و خلاقیت در محصولات آرتما سرامیک

امروزه سلیقه های افراد بسیار از هم متفاوتند. شرکت آرتما سرامیک با خلق سبک های امروزی و متنوع همواره در تلاش بوده تا به تمام سلیقه ها احترام بگذارد و با توجه به سلایق مختلف آثار متفاوت و به روزی را تولید کند. آنها در طول این راه از نوآوری و خلق محصولات جدید پیشرو و رهبر این بازار بوده و هستند. شرکت آرتما سرامیک با استفاده از تجاربی که در این سالها کسب کرده و با کمک افراد متخصص و خلاق در این زمینه، به طور مدام در حال تحقیق و پژوهش برای بهبود طراحی آثار خود است تا مشتری ها با خیال راحت و اعتماد کامل و علم به اینکه بهترین طراحی ها از آن این شرکت است، خرید نماید.

کیفیت محصولات آرتما سرامیک

کیفیت محصولات آرتما سرامیک

هر شرکتی که بخواهد اسمش به خوشنامی شنیده شود و بتواند به کار خود ادامه دهد، می داند که باید محصولات خوب و باکیفیتی تولید کند. کیفیت عالی اساس و سنگ بنای شرکت آرتما سرامیک است. او تمام تلاش خود را می کند تا اعتماد مشتری ها را به خود جلب کند و آنها را به مشتری وفادار خود تبدیل کنند. آنها به کیفیت مفهوم تازه ای بخشیده اند و از مععنا و مفهوم آن فراتر رفته اند. کیفیت در تک تک مراحل تولید، حرف اول را می زند.
آرتما سرامیک برای تولید محصولات باکیفیت، بهترین مواد اولیه موجود در بازار را تهیه نموده و با استفاده از دستگاه ها به روز خود، انواع کاشی ها و سرامیک های باکیفیت را تولید و روانه بازار می کند. این شرکت بین رضایت مشتری و سود زیاد، رضایت مشتری را انتخاب کرده و این را سرلوحه و هدف خود قرار داده است. شرکت آرتما سرامیک برای رسیدن به کیفیت خوب نه تنها از استاندردهای داخلی، که از استاندردهای بین المللی نیزیروی می کند تا یک محصول وطنی با کیفیت بین المللی تولید کند. شعار این شرکت همیشه این بوده که « ما کیفیت فراتر از انتظارات و نیاز مشتری های بازار کاشی و سرامیک را تضمین می کنیم.»