کاشی کاوه

کاشی کاوه

اصفهان از قدیم الایام مهد هنر و تمدن بوده است، سالیان درازی هر هنر و زیبایی در ایران به شهر اصفهان ختم می شد؛ کاشی و سرامیک هم نوعی از هنر هستند که با آن می توان یک مکان را به زیبایی هرچه تمام تر ساخت. کارخانه کاشی کاوه در سال 1379 با هدف تولید کاشی و سرامیک، برای مناطق مسکونی، تجاری، مراکز ورزشی، نماسازی داخلی و خارجی، مراکز خرید و نمایشگاه ها و ... در منطقه صنعتی اصفهان افتتاح شد. این کارخانه فاز اول خود را با هدف تولید یک میلیون متر مربع کاشی گرانیتی براق و با مساحت 46000 متر مربع تاسیس کرد.

کاشی کاوه کار خود را به صورت حرفه ای و با خرید بهترین و به روزترین دستگاه های ایتالیایی آغاز کرده و با گذشت بیش از 20 سال از شروع کار خود همچنان حرفه ای و با بهترین ها به کار خود ادامه می دهد. این کارخانه از همان ابتدای کار، هدف خود را علاوه بر بازار داخلی و صادرات محصولاتش به دیگر کشورها گذاشته بود. بنابراین برای اینکه بتواند در این عرصه پیروز باشد دست به تولید محصولاتی زد که از لحاظ کیفیت و ظاهر با نمونه های خارج برابری کند و موفق هم شده است.

کیفیت محصولات کاشی کاوه

کیفیت محصولات کاشی کاوه

محصولات این کارخانه علاوه بر اینکه تمام استاندردهای ملی را دارد، توانسته است استانداردهای جهانی را کسب کند. هم اکنون کارخانه کاشی کاوه محصولات خود را به کشورهای دیگری همچون عراق، قزاقستان، ارمنستان و اخیرا به ژاپن و دانمارک صادر می کند. این کارخانه موفق به اخذ استاندارد ISO 9001-2000 شده است، که مهر تاییدی است به تمام تلاش های او در جهت تولید محصول با کیفیت.

کلیه مواد اولیه مصرفی این کارخانه از مرغوب ترین مواد معدنی طبیعی کشور تهیه شده است. علاوه بر این کارخانه کاشی کاوه از محصولات شرکت های معتبر ایتالیا و اسپانیا در قسمت رنگسازی و پولیش کاشی های و سرامیک های خود استفاده کرده است.

کارخانه کاشی کاوه دارای سه کیفیت است: کیفیت محصول، کیفیت فرآیند و کیفیت خدمات.

نوآوری و خلاقیت در محصولات کاوه

آثار اولین کوره های پخت سفال به 6000 سال قبل از میلاد بر می گردد. این هنر باستانی سرمنشا تولید کاشی و سرامیک است. در قدیم افراد برای ساخت کاشی و سرامیک سختی های زیادی متحمل می شدند. اما در حال حاضر با توجه به ترقی ساخت و ساز در سال های اخیر و پیشرفت تکنولوژی در زمینه تولید، کارخانه کاشی کاوه با 22 سال سابقه به راحتی توانسته تا این محصولات را در سبک های مختلف که مورد نیاز بازار است، تولید کند.

کاشی کاوه همواره بر آن است تا با نوآوری و خلاقیت، محصولی منحصربه فرد و زیبا خلق کند. در واقع نوآوری و و خلق سبک های جدید، بخش جدایی ناپذیر استراتژی و فرآیندهای اصلی این شرکت است. شما می توانید این نوآوری را در تک تک محصولات این کارخانه ببینید. برای رسیدن به این خلاقیت و به روز بودن در این صنعت، کارخانه کاشی کاوه کارشناسانی را دارند که به صورت مداوم در حال تحقیق و توسعه در این راستا هستند تا همواره محصولات خود را توسعه و بهبود بخشد.

قیمت روز سرامیک نما

قیمت روز سرامیک نما

نمای سرامیکی یکی از جدیدترین نمای این روزهاست که از زیبایی و مزایای زیادی برخوردار است. یکی از مزیت های نماهای سرامیکی تنوع زیاد آنها در طرح و رنگ است. به همین دلیل هر کس با هر سلیقه ای می تواند از زیبایی های این نوع سرامیک و همینطور از کیفیت بالای آن بهره ببرید. از دیگر مزایای این نماهای زیبا می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • مقاومت بالا در برابر رطوبت و تغییرات آب و هوایی
 • مقاومت در برابر یخ زدگی
 • چند رنگ بودن سرامیک
 • قیمت مناسب آن

قیمت روز سرامیک نما را عوامل مختلفی تعیین می کند. عواملی چون:

 • کیفیت سرامیک
 • میزان مقاومت در برابر رطوبت
 • دوام بالا
 • دستمزد نصب
 • روش نصب
  قیمت سرامیک را بر اساس متر مربع تعیین می کنند و بازه قیمت متفاوتی دارد.

قیمت سرامیک نما

از نماهای سرامیکی می توان هرگونه ساختمانی استفاده کرد، فرقی نمی کند تجاری باشد یا مسکونی. قیمت نمای سرامیکی کاوه با توجه به کیفیت، مقاومت و مزایای بالا به نسبت نمونه های خارجی کاملا به صرفه است. سرامیک کاوه از استانداردهای اروپایی پیروی می کند و قیمت آن نسبت به این محصولات بسیار پایین تر است.

فروشگاه اینترنتی کاوه سرام، طرح ها و انواع متنوعی از سرامیک نما را با قیمت مناسب به صورت مستقیم از کارخانه عرضه نموده است. شما می توانید برای اطلاع از قیمت روز سرامیک نما با طرح مورد نظر خود برای استفاده در نمای ساختمان های مسکونی یا تجاری یا نماهای داخلی به سایت کاوه سرام مراجعه نمایید و در صورت نیاز به مشاوره با کارشناسان و مشاورین مجرب این فروشگاه اینترنتی در تماس باشید.