کاشی گلدیس

کاشی گلدیس

شرکت کاشی گلدیس در سال 1381 در زمینه تولید کاشی و سرامیک در شهر یزد شروع به فعالیت کرد. این شرکت با هدف تولید محصولات با کیفیت و دسترسی راحت افراد در یزد به این محصولات کار خود را شروع کرد. هدف شرکت کاشی گلدیس هنگام تولید محصولات، رسیدن به کیفیت نمونه های خارجی نبوده است، این شرکت با شیوه های خود حتی از این نمونه ها نیز عبور کرده است. محصولات گلدیس، تلفیق هنر و فناوری است.

کاشی گلدیس همواره برای تولید بهترین، به روزترین و با کیفیت ترین محصولات و عرضه آن به بازار، از برترین دستگاه ها و ماشین آلاتی که ساخت ایتالیا است در خط تولید خود استفاده می کند. این شرکت از شروع کار تابحال رضایت مندی مشتری را اولویت خود قرار داده است. و تمام تلاش های خود را در این 20 سال سپری شده بر اساس این اولویت کاری قرار داده است. کارخانه تولیدی گلدیس در ایران با ظرفیت فعلی 9.000.000 متر مربع در سال به آخرین فنآوری جهان مجهز است.

کیفیت محصولات شرکت کاشی گلدیس

کیفیت محصولات شرکت کاشی گلدیس

کاشی گلدیس همواره در این سالهای فعالیت، از بهترین ها استفاده کرده است تا بهترین ها را خلق کند و به دست متقاضیان برساند. این شرکت با استفاده از بروزترین امکانات دنیا و کمک گرفتن از افراد متخصص و خلاق، تک تک محصولات خود را مطابق با مد روز، در بهترین حالت ممکن طراحی و تولید کرده است.

این شرکت در سالهای گذشته موفق شده تا خود را در زمره 3 تولیدکننده برتر جهان قرار دهد. برای شرکت کاشی گلدیس از همان روزهای اول علاوه بر بازار داخلی، بازار خارجی و بین المللی را نیز هدف خود قرار داده است و برای رسیدن به آن از هیچ تلاشی فروگذار نکرده است. تنوع محصولات شرکت کاشی گلدیس به حدی زیاد است که فرد برای خرید هر محصولی فقط کافی است تا نمونه کارهای این شرکت را مشاهده کند. این تنوع محصولات باعث شده تا تمامی سلیقه ها را پوشش دهد و برای هرکس با توجه به سلیقه و در عین حال نیازش، محصول مورد نیاز فرد پیدا خواهد شد.

محصولات گلدیس علاوه بر اینکه بازار داخلی را تامین می کنند، به بیش از 20 کشور جهان نیز صادر می شوند. کیفیت این محصولات نه تنها استاندرهای اروپایی از جمله استاندارد 14411 را دریافت کرده اند، که از آن هم فراتر است. این شرکت همواره هدف خود را پیشرفت و ارتقاء فرآیندها عنوان می کند، تا افرادی که تازه وارد کار در این بازار می شوند بدانند که داشتن تجربه باعث نمی شود که فرد دست از تلاش و پیشرفت بالاتر بکشد. برای خوب بودن هیچگاه نباید دست از تلاش کشید.

طراحی و نوآوری در کاشی گلدیس

طراحی و نوآوری در کاشی گلدیس

گلدیس با داشتن تیم طراحی خلاق و متخصص همواره نیازهای مشتریان، سلیقه آنها و مد روز را در نظر گرفته تا بتواند زیباترین خروجی ممکن را داشته باشد. این تیم همواره مشغول ایجاد طرح های زیبا و خلق آثاری منحصر به فرد است.

کاتالوگ کاشی گلدیس

محصولات گلدیس از لحاظ تنوع و دسته بندی به حدی زیاد است، که قطعا هرچقدر هم تلاش کنیم تا تمامی این محصولات را به نمایش بگذاریم نخواهد شد. این شرکت در زمینه تولید کاشی های پرسانی لعاب دار، کاشی های دیواری، کاشی های کف، موزاییکی و قطعات ویژه دکوری فعالیت می کند.

گلدیس تمام این دسته بندی ها را با جنس های مختلفی از جمله موارد زیر تولید می کند:

  • چوب
  • سنگ
  • سیمان
  • صخره
  • فلز
  • فانتری
  • گرانیت
  • ماربل

حال حساب کنید که تمام این دسته بندی ها علاوه بر اینکه می توانند در 8 جنس تولید شوند، از لحاظ طراحی، رنگ و سایز نیز متفاوتند! بی شک هر فرد مدل مورد نیاز خود را بین محصولات گلدیس پیدا خواهد کرد.

سرامیک گلدیس

سرامیک گلدیس

یکی از محصولات بسیار پرطرفدار این روزها سرامیک است که برای مصارف و مکان های مختلف مورد استفاده قرار می گیرد. سرامیک گلدیس با داشتن تنوع بسیار بالا و کیفیت عالی نیاز مشتریان را پاسخ گفته است. این سرامیک ها که در مدل ها و رنگ های مختلف استفاده می شوند، در منزل یا مجتمع های اداری، خیابان و ... مورد استفاده قرار می گیرد و زیبایی دوچندانی به نمای آن مکان می بخشد. شما می توانید نمونه محصولات شرکت کاشی گلدیس را در سایت ما مشاهده فرمایید.

نتایج 1 تا 32 از کل 33 نتیجه