کاشی البرز

نتایج 1 تا 32 از کل 176 نتیجه

 

کاشی البرز

سرامیک البرز با تکیه بر کیفیت، قیمت محصولات و تجربه سال های فعالیت خود اقدام به عرضه محصولات مختلفی اعم از محصولات سرامیکی، کاشی، سرامیک مینیاتوری و همچنین موزاییک کرده است. این شرکت در راستای استراتژی های شرکت خود و در جهت حضور فعال در بازار محصولات سرامیکی اعم از کاشی سرامیک سایز بزرگ و سرامیک های مینیاتوری و موزاییک و تکمیل سبد محصولات و خلاء موجود در بازار ، برندهای مختلف را اعم از سرامیک مینیاتوری را در کوچک ترین و بزرگ ترین ابعاد ممکن تولید کرده است.
تنوع زیاد در طرح و رنگ محصولات شرکت سرامیک البرز، باعث شدده تا به محض شروع فرایند و ارائه محصولات این برند در بازار شاهد استقبال بسیار خوب مشتری های مختلف این صنف اعم از معماران، مهندسان، فروشندگان کاشی و سرامیک و افراد صاحب سلیقه باشیم .شرکت کاشی و سرامیک البرز همواره در تلاش است تا با توسعه روز افزون طرح های ارائه شده خود، ضمن راضی نگاه سلایق مختلف مصرف کنندگان، گامی ویژه در راستای ارتقاء کیفی محصولات کاشی و محصولات سرامیکی کشور بردارد.

سرامیک البرز

خرید سرامیک البرز

شرکت سرامیک البرز، به پشتوانه دانش فنی و خلاقیت های هنری خود، همواره نوآوری و خلاقیت کم نظیری را جهت احیای این هنر اصیل و قدیمی در صنعت سرامیک آغاز نموده است. تجربه های زیادی که این شرکت در این راه پر فراز و نشیب کسب کرده است، بسیار ارزشمند باعث تولید محصولات سرامیک موزائیکی با کیفیت بالا و صادرات آن به بسیاری از کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی شده است.
شرکت سرامیک البرز با ورود خود به این عرصه دریچه جدیدی از زیبایی را برای نمای ساختمان ها فراهم کرد. این شرکت با مطالعه و پژوهش فراوان روی ساخت و تولید محصولات خود موفق به تولید محصولی نوین با نام آجر پرسلانی در سال 1392 شد. این محصول، گسترده وسیعی از رنگ های مختلف را در صنعت ساختمان وارد می کندد. فناوری تولید آجر پرسلانی، به طراحان این اجازه را می دهد که ترکیب های متنوعی از رنگ و بافت را بر نمای ساختمان پیاده کنند. این کار باعث بوجود آمدن طرح هایی منحصر به فرد و پر از خلاقیت و در عین حال زیبا می شود.

نوآوری در محصولات سرکت سرامیک البرز
به این ترتیب، آجر پرسلانی برای معماران و طراحان، قلمی جادویی فراهم می کند که با آن بتوانند ایده های خلافانه خود را تبدیل به واقعیت کنند. در مقیاس شهری نیز، این ابزار موجب می شود که حضور رنگ در فضای شهری و در نما های عمومی افزایش یابد.
با وجود انواع محصولات جدید و سرامیک های متنوعی که در بازار وجود دارد، کاشی به دلیل قدمت و اصالتی که دارد، همچنان ارزشمند و زیبا است، اما در ایران، هنوز خلی از افراد فکر می کنند کاشی کاری به عنوان یک عنصر سنتی، نتواند پیوند مناسبی با معماری مدرن پیدا کند که این فکر به شدت اشتباه و غلط است.
استفاده از کاشی در بناهای معاصر، تنها به بناهای مذهبی و بناهایی که اصرار به تظاهر در سنتی بودن دارند، محدود نمی شود و می توان از این محصول کهن، در ساخت فضاهای معماری و شهری استفاده کرد.

سرامیک البرز

شرکت البرز نه تنها در زمینه کاشی که به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع سرامیک نیز فعالیت می کند. سرامیک های این برند از تنوع زیادی در رنگ، طرح و ابعاد برخوردارند. هر فرد با هر سایقه ای از ینتی گرفته تا امروزی و مدرن، قطعا می تواند مدل دلخواه خود را از بین محصولات تولیدی این برند انتخاب کند.

 لیست نمایندگان سرامیک البرز

لیست قیمت کاشی استخری البرز 1400

قیمت کاشی استخری البرز به عوامل متعددی از جمله ابعاد و کیفیت کاشی وابسته است. از دیگر عوامل موثر بر قیمت کاشی استخری البرزمی توان به میزان عرضه و تقاضای محصول در بازار اشاره کرد بطوریکه هر چه تناسب بین عرضه و تقاضا نامتوازن تر باشد، قیمت ها نوسان بیشتری خواهد داشت. با توجه به شرایط اقتصادی و شرایط حاکم بر دنیا به دلیل شیوع کرونا ویروس قیمت ها در همه بازار ها با نوساناتی همراه بود . شما عزیزان می توانید برای مشاهده لیست قیمت کاشی استخری البرز 1400 با کاوه سرام همراه شوید. در کاوه سرام همواره آخرین قیمت کاشی استخری البرز قابل مشاهده است.

پرسش و پاسخ کاشی البرز

آیا شرکت کاشی البرز به خارج از ایران هم صادرات دارد؟
بله؛ کیفیت بالای محصولات بالای این شرکت باعث استقبال کشورهای خارجی و صادرات آن به بسیاری از کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی شده است.
تنوع رنگ و طرح در کاشی البرز چگونه است؟
شرکت البرز نه تنها در زمینه کاشی که به صورت تخصصی در زمینه تولید انواع سرامیک نیز فعالیت می کند. سرامیک های این برند از تنوع زیادی در رنگ، طرح و ابعاد برخوردارند. هر فرد با هر سایقه ای از سنتی تا امروزی، قطعا می تواند مدل دلخواه خود را از بین محصولات تولیدی این برند انتخاب کند.