کارخانجات کاشی و سرامیک

نتایج 1 تا 32 از کل 589 نتیجه

کاشی و سرامیک ایرانی از متریالی است که این روزها در صنعت ساخت و ساز بسیار پرکاربرد می باشد و برای قسمت های مختلف سازه، مورد استفاده قرار می گیرند. از این متریال با توجه به ویژگی هایی که دارد، برای پوشش دهی دیوار و کف قسمت های مختلف ساختمان مثل دیوار و کف آشپزخانه، نمای ساختمان، سرویس بهداشتی و حمام، کف سالن پذیرایی و ... استفاده می شود.

کارخانه کاشی و سرامیک

ایران سرزمینی کهن با پیشینه ای پربار در زمینه تولیدات سرامیکی در دنیاست. بسیاری از متخصصان در صنعت کاشی و سرامیک دنیا بر این باورند که ایران بهشت صنایع کاشی و سرامیک است و این عقیده که خاک ایران طلاست، ادعایی گزاف نیست. بر همین اساس کارخانجات بزرگ تولید کاشی و سرامیک در جای جای کشور عزیزمان ایران، بنا شده است. قابل ذکر است تولیدات برخی از این کارخانه ها از لحاظ تنوع در طرح و رنگ، کیفیت متریال مصرفی در ساخت کاشی و سرامیک و روش های مورد استفاده در تولید، هم ردیف برندهای مطرح در دنیا می باشند. بیشتر معادنی که مواد اولیه کارخانجات ساخت کاشی و سرامیک را تامین می کنند در مرکز ایران واقع شده اند و به همین دلیل تعدد کارخانجات تولید این محصولات در مرکز ایران بیشتر است. معمولا این کارخانه ها برای کم کردن هزینه های حمل و نقل و ترانزیت کالا، در نزدیکی راه های ترانزیتی و خطوط راه آهن تاسیس شده اند.

لیست کارخانه های کاشی و سرامیک ایران

کاوه سرام با توجه به تنوع بالای محصولات کاشی و سرامیک در کشور و همچنین با در نظرگرفتن تنوع سلایق مشتریان، اقدام به اخذ نمایندگی از کارخانجات مختلف نموده تا با حذف واسطه ها و دلالان این بازار، بتواند کاشی و سرامیک را با قیمتی مناسب به دست مصرف کننده برساند. شما عزیزان می توانید در این قسمت از سایت کاوه سرام لیستی از برترین کارخانه های کاشی و سرامیک ایرانی که تنوع بالایی از محصولات را ارائه داده اند، مشاهده نمایید. تنوع محصولات موجود در فروشگاه اینترنتی کاوه سرام از نظر ابعاد و اندازه، مدل و طرح، رنگ، نوع لعاب کاشی، کارخانه و برند تولید کننده و ... بسیار بالا بوده و شما عزیزان می توانید این محصولات را در دسته بندی های مختلف در این وب سایت فروشگاهی مشاهده نمایید. در کاوه سرام اطلاعات کاملی درباره تمامی محصولات تولید شده در کارخانجات مختلف ارائه شده که شما عزیزان با توجه به نیاز خود و با در نظر گرفتن این ویژگی ها، می توانید تجربه ای لذت بخش از خرید را در ذهن خود ماندگار کنید. به منظور مشاهده محصولات مختلف هر کارخانه با کلیک بر روی نام کارخانه مورد نظر خود در لیست زیر به صفحه اختصاصی تولید کننده در کاوه سرام، هدایت می شوید که در صفحه مذکور، انواع محصولات کارخانه مورد نظر برای شما نمایش داده خواهد شد.