کاشی پارس

نتایج 1 تا 32 از کل 99 نتیجه

کاشی پارس

شرکت کاشی پارس یکی از اولین کارخانجات تولید کننده در زمینه کاشیجات در ایران است. این شرکت کار خود را از سال 1352 آغاز و از سال 1356 مورد بهره برداری قرار گرفت. شرکت کاشی پارس فقط یکی از اولین های این زمینه نیست، این کارخانه یکی از قوی ترین فعالان این حوزه نیز هست. کاشی پارس در این 48 سال بصورت مداوم تولید داشته و در بازارهای داخلی و خارجی خوش درخشیده است. این کارخانه همواره خود را با بازار و مد روز چه داخل ایران و چه خارج از آن منطبق کرده و با بروز کردن دستگاه ها و امکانات خود، محصولاتش را مطابق با استاندارهای جهانی پیش برده است.
شرکت کاشی پارس محصولات خود را در سه فاز تولیدی مجزا بشرح زیر به بازار عرضه نماید:

فاز ۱ : احداث خط تولید کاشی دو پخت دیوار به ظرفیت ۲,۰۰۰,۰۰۰ متر مربع.

فاز ۲ : احداث خط تولید جدید کاشی کف به ظرفیت ۳,۵۰۰,۰۰۰ متر مربع برای تولید انواع محصولات پرسلان لعاب دار.

فاز ۳: احداث خط تولید جامع تولید سنگ های پرسلانی با قابلیت تبدیل به انواع تولیدات FULL BODY, SOLUBLE SALT & GLAZED PORCELAIN به ظرفیت ۱,۰۰۰,۰۰۰ متر مربع که با نام PARSTON تولید و بدلیل مقاومت بالا، لک پذیری، زیبایی و قابلیت نصب در انواع محیط های داخلی و خارجی اعم از ساختمان ها، پیاده روها، نماهای داخلی و بیرونی، مجتمع های تجاری، فرودگاه ها، پایانه های حمل و نقل، هتل ها، مراکز فرهنگی هنری و سالن های نمایش تئاتر و سینما، کارخانجات و تمامی محیطهای صنعتی را دارند.
تجربه زیاد یکی از عوامل موفقیت کاشی پارس
کاشی پارس با نزدیک نیم قرن تجربه راه های زیادی را تجربه کرده و به خلاقیت و نوآوری هایی رسیده است که او را همواره در این صنعت پیشگام و نسبت به دیگران متمایز کرده است. این تجارب در زمینه کار عملی و مهارت و پژوهش ها نتیجه ای جز خلق آثار کم نظیر با بهترین کیفیت در حوزه صنعت کاشی و سرامیک نداشته است.
این روزها، شرکت کاشی پارس با کسب تجارب در این نیم قرن قعالیت، طیف وسیعی از کاشی و سرامیک را در انواع سایزها، طرح ها، رنگ ها و سطوح فراروی مشتری های خود قرار می‌دهد.

کیفیت محصولات کاشی پارس

کیفیت محصولات کاشی پارس

کیفیت محصولات کاشی پارس اساس و اصل فعالیت این شرکت به حساب می آید. شرکت کاشی پارس در این سالها تمام تلاش خود را کرده است تا خوشنامی و رضایت مشتریان را به دست آورد و این دو با چیزی جز کیفیت خوب محصول تولیدی، به دست نمی آیند. کیفیت خوب محصولات این شرکت، باعث رشد و حضور مداوم او در این صنعت شده است. داشتن کیفیت، فقط به کیفیت محصول خاتمه نمی یابد، در اینجا منظور از کیفیت، کیفیت محصول، کیفیت فرآیند و کیفیت خدمات است.
شرکت کاشی پارس در سال ۱۳۸۵، یکی از اولین شرکت‌ها در صنعت کاشی و سرامیک بود که گواهینامه 9001 ISO را در جهت ارتقاء کیفیت محصولات و خدمات اخذ نمود.

نوآوری در محصولات شرکت کاشی پارس

یکی از مواردی که باعث سرپا ماندن شرکت کاشی پارس از سال 52 تابحال شده، داشتن خلاقیت و نوآوری در تولید محصولات است. این شرکت همواره همگام با مد و نیازهای روز پیش رفته و در هر دوره مطابق با سلیقه و نیاز مشتری محصولات خود را عرضه کرده است. در واقع، نوآوری بخش جدایی‌ناپذیر استراتژی و فرآیندهای اصلی شرکت کاشی پارس است؛ و این اصل را می توان در تک تک محصولات این کارخانه مشاهده کرد.
برای داشتن نوآوری فقط تجربه و پیروی از مد روز کافی نیست، برای این کار به تحقیق و توسعه نیز نیز نیاز است. کارشناسان این مجموعه با تحقیق و توسعه تخصصی دست به تولید محصولی منخصر به فرد و باکیفیت می زنند. این شرکت همواره در تلاش است تا بهترین ها را هم از لحاظ طراحی و زیبایی و هم از لحاظ کیفیت به مخاطبان خود عرضه کند.

محصولات کاشی پارس

محصولات کاشی پارس

همانطور که در ابتدای این مطلب به آن اشاره کردیم، خط تولید این کارخانه دارای مدرن ترین و بروز ترین دستگاه هاست. این کارخانه در همه حال در تلاش بوده تا محصولات متنوعی و با کیفیتی را تولید کند که نه تنها در بازار داخلی که در بازار خارجی هم حرفی برای گفتن داشته باشد. از جمله محصولات کاشی پارس می توان به کاشی های معمولی، سرامیک ها، سنگ های پرسلانی رتو، سنگ های پرسلانی دیجیتال و ... اشاره کرد.
کاشی پارس با گذشت بیش از 40 سال فعالیت در این سرعت همچنان به عنوان یکی از مجهزترین و معدود تولید کنندگانی شناخته می شود که قادر به تولید کلیه محصولات اعم از کاشی های معمولی، سرامیک، پرسلان های لعاب‌دار و سنگ های پرسلانی رتو و دیجیتال است.
یکی از بزرگ ترین و مهم‌ترین مزیت های کاشی پارسی این است که این محصولات دوستدار طبیعت و محیط زیستند و به عنوان کاشی سبز ساخته می شوند. از دیگر ویژگی های محصولات این کارخانه، رنگبندی و دسته بندی های متفاوت آن است که مطابق با استانداردهای روز دنیاست.

قیمت سرامیک پارس

قیمت سرامیک پارس

شرکت کاشی پارس به عنوان یکی از قدرتمندترین های این حوزه، توانسته است، بهترین ها را برای متقاضیان تولید کند. محصولات این شرکت کاملا با نمونه ها خارجی برابری می کند و از لحاظ کیفیت یا طراحی و زیبایی چیزی از نمونه های خارجی کم ندارد. این در حالی است که این محصولات مرغوب و با کیفیت در کشور خودمان تولید می شود و هزینه های گمرک و دیگر موارد به قیمت آن اضافه نمی شود. علاوه بر این نوسانات نرخ ارز جهانی تاثیر زیاد و شدیدی روی قیمت این محصولات نمی گذارد. با این اوصاف قیمت کاشی پارس برای مشتریان کاملا مناسب و به صرفه محسوب می شود.
شما می توانید قیمت محصولات کاشی پارسی را در سایت ما مشاهده نمایید.

کاتالوگ کاشی پارس

کاتالوگ کاشی پارس

محصولات پارس دارای دستبه بندی زیادی در زمینه های مختلفی هستند که هرکدام از این دسته بندی ها هریک دارای تنوع مختلفی در زمینه رنگ، طرح و ... هستند. محصولات شرکت کاشی پارس به 5 دسته زیر تقسیم می شود:
1. کاربری داخلی
2. حمام
3. آشپزخانه
4. فضای آزاد
5. تجاری
هر کدام از این دسته بندی ها محصولات مختص به خود مانند کاشی و سرامیک را دارند، که توسط کارحانجات پارس در اندازه های مختلف تولید می شود.