کاشی سراست

کاشی سراست

شرکت پدیده تجارت شکیبا بیش از 20 سال است که در زمینه تولید و توزیع لوازم ساختمانی فعالیت می کند و چندین سال است که اقدام به تولید کاشی ها و سرامیک های لوکس و شیک با نام برند سراست (Seraset) کرده است. این کاشی ها از برترین مواد اولیه ترکی یا داخلی ساخته شده است و به بازار عرضه می شود. این برند یکی از شناخته شده ترین برندهای تولید کاشی و سرامیک در ایران محسوب می شود. دفتر مرکزی شرکت سراست در استان تهران در خیابات ونک واقع شده است.

این برند از شروع کار خود تابحال، از 3 اصل برای پیشگام ودن در این صنعت استفاده کرده است. این 3 اصل عبارت است از: کیفیت، نوآوری و خدمت به مشتری. علاوه بر این 3 اصل تجربه‌ی سالهای فعالیت نیز به کمک او آمده تا جایگاه متمایزی نسبت به سایر رقبا، در بازار کاشی و سرامیک داشته باشد. نتیجه پیروی از این اصول و قواعد، خلق محصولاتی بی نظیر از لحاظ کیفیت و طراحی است. تک تک محصولات برند سراست، از لحاظ کیفیت، طرح و قیمت کاملا با سایر رقبا قابل قیاس است. سراست، برای تولید محصولاتش، اول از هر چیز نیاز مشتری ها را در نظر می گیرد و با توجه به سلایق مختلف، اقدام به تولید محصولات متنوعی از لحاظ رنگ بندی، طراحی، سایز و اندازه کرده است.

سراست برای این کار، تیمی متخصص را در کنار خود دارد که به صورت مدام در حال تحقیق و پژوهش برای درک نیاز مشتری ها هستند. مشتری هایی که به عقیده این برند، خدمت به آنها یک باور کلیدی در مجموعه اش است. شرکت کاشی سراست همواره در تلاش جهت ارائه بهترین مشاوره فنی و طراحی به مشتری هایش است. شرکت کاشی سراست با نزدیک ربع قرن تجربه طیف وسیعی از کاشی ها و سرامیک ها را در انواع سایزها، طرح ها، رنگ ها و سطوح فراروی مشتری های خود قرار می دهد. این تنوع زیاد و همینطور کیفیت و کمیت بالا به این برند کمک کرده تا مشتری ها در پروژه های مختلفی اعم از مسکونی، تجاری، اداری و صنعتی استفاده کنند.

کاشی سراست

کاشی های سراست از تنوع زیادی در طرح و رنگ و ابعاد برخوردارند. کاشی های سراست در دسته بندی های متفاوتی تولید می شوند و هر کدام کاربرد مخصوص خود را دارند. انواع کاشی های این شرکت عبارتند از:

  • کاشی های پرسلانی
  • کاشی بدنه سیمانی
  • کاشی موزائیکی
  • کاشی سنگفرش
  • کاشی آجری
  • کاشی لعاب دار
  • کاشی های سرامیکی لعاب دار و بی لعاب
  • کاشی های معدنی و ...

کیفیت کاشی سراست

کیفیت کاشی سراست

برند سراست هدف خود را از همان ابتدای کار، رضایت مشتری قرار داده است. در همین راستا همواره در تلاش است تا با خرید بهترین و به روزترین دستگاه های روز دنیا و همچنین کمک گرفتن از کارشناسان متخصص و متعهد محصولاتی را با بهترین کیفیت تولید کرده و به بازار عرضه کرده اند؛ محصولاتی متمایز، نوآورانه و متناسب با توان مالی مشتری. کیفیت خوب زمینه اعتماد مشتری به برند را فراهم کرده و باعث رشد مداوم این محصول شده است. این برند اساس فعالیت خود را روی تولید محصولاتی با کیفیت گذاشته تا بوسیله آن بتواند اعتماد مشتریان موجود در این بازار را به خود جلب کند و از طریق نام خوش و کیفیت بالای محصولاتش شناخته شود. در تمام این سالهای فعالیت، همین کار باعث رشد مداوم این برند شده است. شرکت سراست برای تولید کاشی ها و سرامیک های با کیفیت، از هیچ هزینه ای برای این کار دریغ نمی کند و مواد اولیه گرفته تا دستگاه های خط تولید بهترین موجود در بازار را تهیه می نماید.

علاوه بر این ها برند سراست د این راه از کارشناسان با تجربه و متخصص در این راه کمک گرفته تا بتواند بهترین محصول را به بازار عرضه کند. سراست برای تولید محصولات خود از تمام قوانین و استانداردهای داخلی و خارجی پیروی کرده و تمام این حساسیت ها برای تولید محصول با کیفیت را در تک تک کاشی ها و سرامیک های این برند می توانید مشاهده کنید.

نوآوری در محصولات شرکت کاشی سراست

نوآوری در محصولات شرکت کاشی سراست

برای حضور در بازار علاوه بر کیفیت یک محصول طراحی و ظاهر آن نیز مهم است. از کاشی و سرامیک برای نمای داخلی یا خارجی منزل یا محل کار استفاده می شود؛ پس ظاهر آن نیز اهمیت دارد. برند سراست از لحاظ ظاهر و طراحی پا به پای طراحان خارجی و مد روز پیش می رود. برند سراست از تمام سبک های امروزی استقبال کرده و محصولات خود را به روز و متفاوت از دیگر محصولات موجود در بازار خلق می کند.

سایت سراست کاشی

برند سراست برای دسترسی راحت مشتری های خود، راه خود را به دنیای اینترنت نیز باز کرده است. این برند در سایت خود نمونه ای از محصولات خود را در معرض نمایش کاربران قرار داده است. شما می توانید عکس نمونه کارهای این برند را در سایت آنها مشاهده نمایید.