کاشی بستایل

کاشی بستایل
شرکت کاشی و سرامیک بستایل در زمینه طراحی و تولید محصولات سرامیکی و کاشی های ایرانی است که در شهر اصفهان مشغول به فعالیت است. این شرکت با استفاده از بهترین و پیشرفته ترین تکنولوژی روز دنیا در زمینه تولید کاشی های دیوار، سرامیک های کف و محصولات گرانیتی (پرسلانی) مشغول است و این محصولات را به بازار عرضه می نماید. بستایل علاوه بر تولید محصولات در دسته بندی های مختلف، هر دسته را در رنگ ها و طرح های متنوع طراحی و عرضه می کند.
زندگی امروزی، نیازمند محصولاتی به روز و منحصر به فرد است و باید سبکی نو و زیبا را طراحی و به بازار عرضه کرد. نوآوری در طراحی محصول، پیشران کلیدی و هدایتگر همه فعالیت‌ها در شرکت کاشی بستایل به حساب می آید. در واقع، نوآوری بخش جدایی ناپذیر استراتژی و فرآیندهای اصلی این شرکت به شمار می آید و می‌توان آن را در تک تک محصولات تولیدی این شرکت مشاهده نمایید.
بستایل که توليد كننده انواع کاشی و سرامیک است، ضمن تعهد به رعایت قوانین و مقررات و تمام استانداردهای داخلی و خارجی، تمام قوانین و مقررات ایمنی و استانداردهای مرتبط با محیط کار را رعایت کرده است و در این راه افزایش رضایت مشتری های شرکت را یک اصل قلمداد کرده و به منظور دست یابی به این مهم، سیستم مدیریتی جدیدی را در سازمان خود پیاده سازی نموده است. این سیستم مدیریت در بهترین شرکت ها و کارخانه های بین المللی سالهاست پیاده سازی و اجرا شده است.

ویژگی های منحصر به فرد محصولات بستایل

ویژگی های منحصر به فرد محصولات بستایل

محصولات بستایل دارای ویژگی های بسیاری است، اما 3 مورد از این ویژگی ها نقطه قوت کاشی ها و سرامیک های این برند ایرانی است که در ادامه بصورت خلاصه به آن اشاره می کنیم:
1. طراحی خلاقانه
طراحی محصولات بستایل منحصر به فرد و کاملا خلاقانه است و بصورت انحصاری و کاملا خلاقانه با در نظر گرفتن سبک جدید این روزها تهیه می شود.
2. کیفیت بالا
محصولات بستایل با توجه به بروز بودن دستگاه های سخط تولید و استفاده از مواد اولیه با کیفیت و درجه یک در بهترین حالت ممکن تولید و در ابعاد کاملا دقیق ساخته می شوند.
3. قیمت مناسب
محصولات شرکت بستایل با استفاده از نیرو و دانش انسانی داخلی طراحی و ساخته می شوند و قیمت ارز جهانی و ... تاثیر زیادی روی قیمت محصولات ندارد. این اتفاق باعث گردیده تا محصولات با قیمتی مناسب در اختیار مشتری ها قرار گیرد.

کیفیت محصولات شرکت کاشی و سرامیک بستایل

کیفیت محصولات شرکت کاشی و سرامیک بستایل

کیفیت برتر کاشی ها و سرامیک ها با توجه به بروز بودن تکنولوژی ساخت آن‌ها و استفاده از بهترین دستگاه های دنیا، باعث شده تا در رابطه با تک تک این محصولات این شرکت با کیفیتی مثال زدنی و قابل رقابت با محصول های خارج از کشور روبرو باشیم. علاوه بر این ها این محصولات هریک دارای طرح های بروز و مدرن با تنوع بالا در رنگ بندی و اندازه های مختلف به شما در ساخت مناطق مسکونی یا اداری کمک می کنند.

کاتالوگ محصولات بستایل

محصولات شرکت بستایل شامل دسته بندی های زیر است:

  • انواع سرویس های چینی بهداشتی
  • انواع سنگ والهنگ
  • انواع کاسه های روسنگی و زیرسنگی
  • انواع قامه اتومات

شما می توانید جهت مشاهده لیست قیمت و خرید محصولات بستایل از طریق وبسایت کاوه سرام اقدام کنید.