پرشین استاندارد

نتایج 33 تا 64 از کل 76 نتیجه

وان و جکوزی پرشین استاندارد

پرشین استاندارد
شرکت پرشین استاندارد یکی از بزرگ‌ترین و برترین تولیدکنندگان ایرانی است که محصولاتی همچون وان، جکوزی، کابین دوش و سونا، پانل دوش، زیردوشی، دوردوشی و پارتیشن تولید می کند. این برند به دلیل داشتن بهترین کیفیت، تنوع زیاد در طرح، رنگ و ابعاد و ارائه امکانات متفاوت، همواره در این صنعت پیشتاز و پیشرو بوده و متمایز از دیگران عمل کرده است. یکی دیگر از مزایای شرکت پرشین استاندارد، داشتن نمایندگی ها و شعبات مختلف در هر شهر است؛ این کار دسترسی افراد را به محصولات این شرکت راحت و آسان کرده است.
شرکت پرشین استاندارد کار خود را از سال 1376 آغاز کرده است و یکی از قدیمی ترین و کارکشته ترین شرکت های تولیدکننده در زمینه این محصولات است و تجربه های زیادی را که در این راه کسب نموده در هنگام تولید محصولات مد نظر گرفته و استفاده کرده است. این شرکت در این سالهای فعالیت و خدمت به مردم، سالیان متوالی موفق به کسب نشان اعتماد و باور مصرف کنندگان شده است، و این بدین معناست که راه خود را درست رفته است. اما این کار باعث نشده که این برند ایرانی از تلاش خود برای بهتر شدن دست بکشد.

قیمت وان ، جکوزی ، سونا ، اتاق دوش

کیفیت محصولات پرشین استاندارد

شرکت پرشین استاندارد تنها شرکتی است که دارنده نشان استاندارد جکوزی و دوردوشی در ایران است. همچنین این شرکت دارای گواهینامه های استاندارد اتحادیه اروپا CE، گواهینامه مدیریت کیفیت از موسسه QMS ایتالیا در سال 2015 (ISO9001:2015)، اعتبار نامه سیستم کیفیت از JAB ژاپن و برگزیده 10 صنعت برتر کشور در سال 87 شده است. همچنین این شرکت از سوی انجمن تخصصی تحقیق و توسعه صنایع و معادن کشور، این شرکت را به عنوان برندی متفاوت و قابل رقابت با بهترین های اروپا معرفی کرده است.
در این شرکت از همان ابتدای ماجرا از خرید موارد اولیه تا دستگاه های خط تولید همه و همه بهترین در بازار روز دنیا هستند. این شرکت کیفیت تک تک محصولات خود را بررسی کرده و تایید می کند.

چشم انداز شرکت پرشین استاندارد

پرشین استاندارد همواره در تلاش بوده تا با محصولات با کیفیت و کاملا عالی، دیدگاه افراد را نسبت به یک برند ایرانی تغییر دهد. این شرکت در این 24 سال خدمت خود، همیشه سعی بر این داشته تا بهترین باشد و برای رسیدن به آن همواره در تلاش است و از بهترین امکانات و نیروهای متخصص کمک گرفته است. پرشین در این راه از نظرات متخصص مختلف، بهترین فناوری ها و دستگاه های روز و طراحان و افراد خلاق زیادی کمک گرفته است تا بتواند اعتماد مشتری ها را برای خود نگاه دارد و اعتماد افراد بیشتری را به خود جلب کند.

قیمت محصولات پرشین استاندارد

نوآوری در محصولات پرشین استاندارد

کیفیت خوب و عالی محصولات تولیدی شرکت پرشین استاندارد، تنها نقطه قوت او نیست. این شرکت همگام با مد روز و سلایق مشتری ها پیش رفته و تمام مدل های مختلف را تولید می کند و هر کس طرح مطابق با سلیقه خود را به راحتی می تواند در پرشین استاندارد پیدا کند. این شرکت به طور مداوم در حال جستجو و تحقیق برای ایجاد یک نوآوری خاص و منحصر بفرد بر روی آثار خود است تا آثار خود را نسبت به دیگر محصولات بازار متمایز کند.