خرید کاشی و سرامیک از کارخانه

همانطور که می دانید کاشی و سرامیک از مهم ترین مصالح ساختمانی هستند که از قدیم تا به امروز مورد استفاده قرار گرفته اند. امروزه طرح ها و مدل های متفاوتی از این محصولات تولید می شوند که هر کدام کارایی مفید خود را دارند. با توجه به اهمیت کاشی و سرامیک خرید عمده و مستقیم آن ها از کارخانه برای مصرف کنندگان مطمئن تر و به صرفه تر خواهد بود.
برای خرید مستقیم از کارخانه ابتدا باید با توجه به محصول مورد نیاز کارخانه مناسب را انتخاب کنید. یزد قطب اصلی تولید کاشی و سرامیک در ایران محسوب می شود، در واقع مهد تولید انواع کاشی و سرامیک است که با مجهزترین تکنولوژی ها و به روزترین دستگاه ها محصولات با کیفیتی را به بازار عرضه می کنند.
در کل برای خرید مستقیم از کارخانه می توانید به دو صورت حضوری و غیر حضوری اقدام کنید. در صورت خرید حضوری اگر ساکن یزد نیستید باید به این شهر سفر کنید و با مراجعه مستقیم به کارخانه کاشی و سرامیک، محصول مورد نیاز خورد را خریداری نمایید. اکثر تولید کنندگان به دنبال ایجاد شرایط مناسب و رفاه مشتری ها هستند از این رو سایت های معتبری را طراحی کرده اند که با مراجعه به آن ها می توان انواع کاشی و سرامیک تولید شده توسط آن کارخانه را با تمام مشخصات مشاهده کرد و پس از انتخاب اقدام به سفارش آنلاین کرد. خرید مستقیم از کارخانه ها بیشتر برای خریدهای بزرگ و کلی مناسب است زیرا در غیر این صورت امکان اختلاف قیمت با فروشگاه ها بسیار ناچیز است.
کاوه سرام یکی از سایت های معتبری است که انواع کاشی و سرامیک مورد نیاز شما را به صورت مستقیم از کارخانه دریافت کرده با قیمت کارخانه به فروش می رساند.

خرید کاشی و سرامیک از کارخانه 

خرید کاشی و سرامیک با قیمت کارخانه از کاوه سرام

مهم ترین نکته که برای مشتری ها حائز اهمیت است تنوع بالای محصولات است. شما با خرید از کارخانه انتخاب محدودی دارید و فقط می توانید محصولات مربوط به همان کارخانه را خریداری نمایید اما در فروشگاه ها انواع متعددی از کاشی و سرامیک با برندهای متفاوت وجود دارد که می توانید با توجه به سلیقه، نیاز، کاربرد و ... مدل مورد نیاز خود را انتخاب کنید.
فروشگاه ها به صورت عمده محصولات را از کارخانه ها خریداری می کنند که همین امر به کاهش هزینه حمل و نقل کمک بسیاری می کند. علاوه بر این در قسمت مالیاتی، فروشگاه ها به صورت جداگانه مالیات مربوط به محصول خریداری شده را می پردازند و سبب سود خریداران می شوند.
نکته دیگر در مورد خرید کاشی و سرامیک نحوه حمل و نقل است. در واقع پس از خرید مستقیم از کارخانه، فروشنده هیچ مسئولیتی در قبال حمل و نقل و سلامت محصول تا محل تخلیه به عهده ندارد از این رو اگر در حین حمل و نقل کاشی و سرامیک شما دچار شکستگی شود مقدار قابل توجهی از هزینه شما دور ریخته می شود.
بنابراین اگر کاشی و سرامیک مورد نیاز خود را از کاوه سرام خریداری کنید، علاوه بر این که به تنوع بی نظیری از انواع برندهای موجود در بازار دسترسی دارید، می توانید کاشی و سرامیک را با قیمت کارخانه بخرید.

خرید کاشی و سرامیک با قیمت کارخانه از کاوه سرام 

قیمت خرید کاشی و سرامیک از کارخانه

تعیین قیمت نهایی کاشی و سرامیک با توجه به فاکتورهای متعددی انجام می شود که مهم ترین آن ها کیفیت است. در واقع هر چه کیفیت یک محصول بیشتر باشد طبیعتا قیمت بیشتری نسبت به محصولاتی با کیفیت پایین تر دارد.
قیمت کاشی و سرامیک نیز همانند اکثر مصالح دارای نوساناتی است که با توجه به مواردی مانند قیمت ارز، قیمت مسکن و ... بالا و پایین می شود در نتیجه نمی توان قیمت ثابتی را برای آن ها در نظر گرفت. علاوه بر این تنوع بالای کاشی و سرامیک سبب تغییرات محسوسی در قیمت نهایی محصول شده است. طرح، مدل، رنگ، سایز و ... کاشی و سرامیک تاثیر به سزائی در قیمت محصول دارد.
برای خرید کاشی و سرامیک ارزان با کیفیت بالا باید به مراکز معتبر مراجعه کرد. برخی از فروشگاه ها در فصول مختلف سال جشنواره هایی را برگزار می کنند که در آن ها انواع کاشی و سرامیک را به حراج گذاشته و با قیمتی ارزان به فروش می رسانند. این حراجی ها می توانند زمینه خوبی برای خرید مشتری ها باشند زیرا انواع مختلفی از کاشی و سرامیک با کیفیت را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهند تا بستر خرید مناسب را برای آن ها فراهم کنند.

قیمت خرید کاشی و سرامیک از کارخانه 

کارخانه های پرآوزه تولید کاشی و سرامیک در ایران

کارخانه های پرآوزه تولید کاشی و سرامیک در ایران 

عرضه مستقیم کاشی و سرامیک

کارخانه های تولید کننده کاشی و سرامیک برای عرضه مستقیم محصولات خود اغلب به دو صورت حضوری و آنلاین عمل می کنند. در واقع برای حذف واسطه ها و سود بیشتر فروشنده ها و خریداران، کارخانه ها محصولات خود را به نمایندگی هایی که در سراسر کشور دارند پخش می کنند و یا در وبسایت ها رسمی خود قرار می دهند. عرضه مستقیم کاشی و سرامیک می تواند به ثبات قیمت در بازار کمک کند. برای خرید مستقیم از کارخانه ها باید به دفاتر فروش و یا سایت های آنلاین کارخانه مورد نظر خود مراجعه کنید. خرید مستقیم می تواند مرغوبیت محصول را تضمین کند زیرا واسطه ای در میان نیست و کاشی و سرامیک به صورت مستقیم پس از تولید بدون هیچ تغییری در اختیار مصرف کننده قرار می گیرد.
برای خرید کاشی و سرامیک با قیمت به صرفه و بدون نیاز به مراجعه به کارخانه همین حالا با ما در فروشگاه کاشی و سرامیک کاوه تماس بگیرید. کارشناسان ما آماده اند تا شما را در زمینه خرید انواع کاشی وسرامیک راهنمایی کنند.

نوشتن دیدگاه